Täna müügil olev kraam:

 
Laululinde vaigistamatarinnamärgid looduskaitse hüvanguks.  

Kas kujutlete oma elu ilma linnulaulu või inimautorite loodud muusikata? Inspireerituna helidest meie ümber on Tüür, The Beatles või ka Moby moel või teisel omavahel seotud ja istuvad üheskoos inimkonnaga samal oksal laululindudega. Selle toiduahela teises otsas on aga hulk tüütuid, kuid ometi võrdselt olulisi selgrootuid, ilma kelleta ei oleks ka meid. Selle ahela esimeseks ja oluliseks lüliks on ka sääsed, kelle pirina lakates kukuks kokku suur osa meid vaimselt kui füüsiliselt toitvast maailmast. Üllatav kas pole?  Sestap siis ka see sääski ja linnulaulu ülistav lihtne ehtesari koostöös GRAMi preilidega.
 
Telli >> Leia pood >> Müü edasi >>

 
Vaikselt susiseb: 
 
fkn naturenoriv ja julge seeria vidinatest nagu tassid, t-särgid ja helkurid jms. 

Meie Mardul ei usu looduse lugude jutustamisel igasugu trükitud paberipahna. Selleks, et inimesed  vahetult ja ilustamata taipaks, kuidas loodus "töötab", peab see teadmine tihkelt neile nahavahele pugema. fkn nature on loodusest inspireerit seeria igapäeva tarbeesemeid nagu tassid, t-särgid ja muu mudru. Ja olgu öeldud, et kogu kraamist saadava tulu paneme me käiku looduse hüvanguks Soomaal ja mujal Eestis. 

Uuri täpsemalt >> Tule kampa >> Toeta >>
 
 
Wilderness Dreamspõlisloodusest inspireeritud voodipesukomplekt, mis kõneleb harvadest ja uhketest elukatest meie ümber.

Kas teasid, et ligi 90% ruumist, mida meie inimesed täna kasutame, on kunagi olnud koduks ka paljudele teistele liikidele? Liikidele, keda me peame täna haruldasteks ja omasteks vaid põlisloodusaladele nagu näiteks Soomaa. Oma igapäevast elu elades oleme me sammhaaval hõivanud maa-alasid, mida kunagi katsid metsad, luhad ja ulatuslikud märgalad - paljude tänaseks harvaks muutunud liikide kunagised elupaigad. Selleks, et kaitsta viimaseid põlisloodusalasid nagu Soomaa rahvuspark, ootab üks voodipesukomplekt indulgentsina oma teed sinu magamistuppa.

Uuri täpsemalt >> Tule kampa >> Toeta >> 
 
Sahtlis ootel: 

 
 AA – ports universaalseid joogiklaase. Mustrid ja kaitsemärgid tarbeesemetel on ajast aega hoidnud ja suunanud nende kasutajaid. Nii ka meie AA joogiklaasid.
Kas teadsid, et Eestis on HIV-positiivsete määr üks Euroopa kõrgematest? Põhjused selleks leiab meie hiljutisest ajaloost ja paljude tänaste kaasteeliste madalast teadlikkusest erinevates ahvatlustes peituvast ohust. Et toetada lisarahastusega Eestis aidsiepideemiaga tegelevaid MTÜ-sid ja raviasutusi, on loomisel lihtne kolmevärviline joogiklaaside seeria, mis tuletab veel tervetele meelde ahvatlustes peituvaid ohte ja on abiks neile, kes kannatavad.

Uuri täpsemalt >> Tule kampa >> Toeta >>